Iknonka 3d kontrakt

Postaw na ekspertów z IQSolar

IQSolar realizacja panele słoneczne

Technologia fotowoltaiczna pozwala na zamianę energii słonecznej w elektryczną. Dzięki temu możesz sam produkować prąd potrzebny w domu. Jak to działa?

Promienie słoneczne padają na specjalne panele, zwane fotowoltaicznymi lub PV. Mają one wbudowane ogniwa, które pod wpływem światła wytwarzają prąd stały. Następnie trafia on do falownika, który zmienia go w normalny prąd przemienny.

Gotową energię elektryczną możesz wykorzystać do zasilania urządzeń i oświetlenia w domu lub firmie. Nadwyżki oddajesz do sieci energetycznej. Dzięki temu twoje rachunki za prąd będą niższe.

Energia ze słońca dla Ciebie

IQSolar realizacja panele słoneczne

Korzyści instalacji PV z IQSolar

Na czym oszczędzasz?

Ikona 2d prezentacja finansowa
Ikona 2d skarbonka oszczędzanie

O ile jest taniej?

Systemy fotowoltaiczne od najlepszych producentów

Wykorzystujemy wyłącznie komponenty renomowanych i sprawdzonych producentów, takich jak Selfa, Huawei czy Garo. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu rozwiązania najwyższej jakości i niezawodności.

Współpracując z liderami branży mamy pewność, że urządzenia, które instalujemy cechują się innowacyjną technologią, wysoką wydajnością i bezpieczeństwem. Korzystanie z produktów renomowanych firm minimalizuje ryzyko wystąpienia usterek oraz zapewnia szybką i profesjonalną pomoc serwisową.

Stawiając na sprawdzone podzespoły inwestujemy w spokój i satysfakcję naszych klientów. Chcemy, aby Państwa instalacja PV przez lata działała bez zarzutu, a skorzystanie z energii słonecznej było przyjemnością. Dlatego dobieramy wyłącznie najlepsze komponenty i mamy pewność ich wysokiej jakości.

Selfa falownik i panele słoneczne

Partnerzy Techniczni

W IQSolar współpracujemy tylko z najlepszymi producentami sprzętu i komponentów, takimi jak Selfa, Huawei, Dyness, SolarEdge, Fronius, Sofar, Garo czy Soluna, aby dostarczyć Ci innowacyjne rozwiązania energii ekologicznej, które napędzają przyszłość.

Zyskaj nowoczesny system energetyczny

Schemat 3d panel słoneczny, falownik i telefon korzystający z prądu

Zapewnij prąd na czarną godzinę

Ikonka 3d duża zielona bateria, dwa małe panele i zielony listek z symbolem prądu

Skontaktuj się z nami już teraz...

Łukasz Warchulski

Krzysztof Joachimiak

Paula
Höhn

Magda
Arabczyk