Magazyny energii słonecznej

Magazyny energii słonecznej, znane również jako magazyny energii fotowoltaicznej, to urządzenia, które przechowują nadwyżkę energii elektrycznej wyprodukowanej przez instalację fotowoltaiczną.

Są to pojemne akumulatory litowo-jonowe, które pozwalają na zatrzymanie wyprodukowanej energii i jej wykorzystanie w pochmurne dni lub w nocy. Dodatkowo, chronią one instalację elektryczną przed zwarciami czy przeciążeniami sieci energetycznej i zapewniają zasilanie w razie przerwy w dostawie energii.

falownik i magazyn energii sofar grafikl
IQSolar realizacja falownik i magazyn energii sofar

Wykorzystaj nadwyżki energii słonecznej

Magazyny energii to przełomowe rozwiązanie, które umożliwia efektywne wykorzystanie nadwyżek energii wytworzonej przez Twoją instalację fotowoltaiczną. Dzięki nim możesz osiągnąć niezależność energetyczną i znacząco obniżyć swoje miesięczne rachunki za prąd.

Nawet o 90% niższy rachunek za prąd

Dzięki magazynom energii słonecznej, można drastycznie obniżyć miesięczne rachunki za prąd – nawet o 90%.

Ikona 2d prezentacja finansowa

Zainstalowanie magazynu energii słonecznej w połączeniu z fotowoltaiką to mądra inwestycja, która nie tylko przynosi znaczące oszczędności, ale również wpływa korzystnie na środowisko i zapewnia niezależność energetyczną.

Renomowane technologie magazynowania energii

W naszej ofercie znajdziecie tylko najwyższej jakości urządzenia marek takich jak Soluna, Sofar, Huawei.

Współpracując z liderami branży mamy pewność, że urządzenia, które instalujemy cechują się innowacyjną technologią, wysoką wydajnością i bezpieczeństwem. Korzystanie z produktów renomowanych firm minimalizuje ryzyko wystąpienia usterek oraz zapewnia szybką i profesjonalną pomoc serwisową.

soluna magazyn energii

Prąd zawsze dostępny

Ikonka 3d pełna bateria

Ekologia magazynów energii słonecznej

ikona recyklingu magazynów energii
Iknonka 3d kontrakt

Postaw na ekspertów z IQSolar

Skontaktuj się z nami już teraz...

Łukasz Warchulski

Krzysztof Joachimiak

Paula
Höhn

Magda
Arabczyk