Profesjonalne Systemy Fotowoltaiczne

Medium IQSolar Logo

IQSolar to firma specjalizująca się w dostarczaniu ekologicznych rozwiązań fotowoltaicznych, pozwalających na przekształcanie energii słonecznej w czystą energię elektryczną, zapewniając niezależność energetyczną dla domów, firm i gospodarstw rolnych, we współpracy z renomowanym producentem modułów fotowoltaicznych Selfa GE.

Jesteśmy ekspertami w dostarczaniu ekologicznych rozwiązań energetycznych dla domów, firm oraz gospodarstw rolnych. Nasze systemy fotowoltaiczne przekształcają energię słoneczną w czystą energię elektryczną, umożliwiając zasilanie urządzeń w danym obiekcie. Dzięki instalacjom solarnym osiągniesz prawdziwą niezależność energetyczną. Panele umieszczone na dachu budynku lub na gruncie wytwarzają wystarczającą ilość energii odnawialnej, aby zasilić sprzęty elektryczne i zapewnić ogrzewanie budynku, nawet w dni pochmurne, dzięki przetwarzaniu rozproszonych promieni słonecznych.

Nasza firma, IQSolar, to zespół specjalistów w dziedzinie energii odnawialnej z długim stażem i dużym doświadczeniem. Nasze usługi są wykonywane profesjonalnie i rzetelnie, a jako oficjalny partner polskiego producenta modułów fotowoltaicznych i inwerterów, Selfa GE, gwarantujemy najwyższą jakość używanych komponentów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również ładowarki do samochodów elektrycznych oraz magazyny energii.

Kilka z naszych ostatnich projektów

Jeśli chcesz zobaczyć więcej naszych realizacji – zapraszamy na stronę naszego portfolio.

Partnerzy Techniczni

W IQSolar współpracujemy tylko z najlepszymi producentami sprzętu i komponentów, takimi jak Selfa, Huawei, Dyness, SolarEdge, Fronius, Sofar, Garo czy Soluna, aby dostarczyć Ci innowacyjne rozwiązania energii ekologicznej, które napędzają przyszłość.

Wykonaliśmy już ponad 1000 instalacji

Panele
Słoneczne

Zamontowaliśmy ich dziesiąki tysięcy. Wiemy o fotowoltaice tyle co mało kto.

Magazyny
Energii

Projektujemy i budujemy najwyższej jakości systemy magazynowania energii dla klientów w całej Europie.

Stacje Szybkiego
Ładowania

Instalujemy nowoczesne stacje szybkiego łądowania dla pojazdów i urządzeń elektrycznych.

Pompy
Ciepła

Oferujemy też całościową obsługę wykonania systemów pomp ciepła jako tańszej eko alternatywy dla termoregulacji.

Nasz zespół

Dział handlowy

Łukasz
Warchulski

Paula
Höhn

Krzysztof
Joachimiak

Ikonka 3d przybijanie piątki

Projekty

Michał
Kosikowski

Ikonka 3d schemat

Biuro

Magda
Arabczyk

Piotr
Jurksztowicz

Maciej
Bienias

ikonka biuro fioletowa
Ikona 3d ręce dające kiełkującą ziemię

Postaw na ekspertów z IQSolar